Про нас

Наше підприємство ТОВ «НПК «ПРОМЕКСПЕРТ» профілізується на проведенні вимірювань та випробувань електричного устатковання та електричних мереж як в складі експертного обстеження так і окремо, експертного обстеження, технічного огляду обладнання, що працює під тиском, випробувань, експертного обстеження, технічного огляду вантажопідіймальних кранів та підйомників.  Виконуємо підготовку документів та реєструємо декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, щодо виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації устатковання підвищеної небезпеки у відповідності до вимог статті 21 Закону України “Про охорону праці”, Проводимо навчання працівників суб’єктів господарювання з питань охорони праці.

Окремими видами діяльності підприємства є проведення енергоаудиту (або окремо тепловізійного контролю як електричного устатковання, так і будівель та споруд).

Ми проводимо навчання широкого спектру нормативних документів різних категорій працівників за найновітнішими програмами, також використовуємо дистанційне навчання, як досконало розроблений вид навчання.

Електротехнічна лабораторія має одну з найбільших галузей атестації в Київській області. Достатня кількість вимірювальних приладів і випробувального устаткування дозволяє провести комплексну оцінку стану електрообладнання. Для проведення експертного обстеження устаткування підвищеної небезпеки в нашому підприємстві працюють досвідченні експерти технічні, які атестовані в установленому порядку.

Лабораторія неруйнівного контролю проводить повний комплекс досліджень неруйнівними методами контролю устаткування підвищеної небезпеки при монтажі, експлуатації, експертному обстежені, технічному огляді.

Для проведення енергоаудиту використовуються найновіші прилади та методики, наші енергоаудитори пройшли навчання та мають сертифікати міжнародного зразка.

Наші працівники допоможуть Вам розробити необхідні документи щодо функціонування системи охорони праці Вашого підприємства. Наші співробітники мають багаторічний досвід роботи як у виробничій і експертній діяльності, так і в галузі електроенергетики загалом. Партнери ТОВ «НПК «ПРОМЕКСПЕРТ» високо оцінюють наші професійні якості, співпрацюючи з нами на постійній основі, оцінюючи наш комплексний підхід до вирішення задач та питань, що стоять перед їх підприємствами. 

Запрошуємо і Вас до співпраці.